Laser Vectus

VECTUS™ to medyczny laser diodowy o długości fali 810 nm. Służy do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Badania potwierdziły, że jest aktualnie najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz komforcie i  bezpieczeństwie pacjenta. Na tle konkurencji wyróżnia się on:

  • NAJWIĘKSZĄ SKUTECZNOŚCIĄ NA ŚWIECIE - medyczny laser diodowy najnowszej generacji – udoskonalona wersja systemu Light Sheer Duet.

  • NAJWYŻSZE PARAMETRY ZABIEGÓW – mała głowica (max. gęstość energii do 100J/cm2), duża głowica (max. gęstość energii do 20J/cm2)

  • NAJMNIEJSZĄ ILOŚCIĄ ZABIEGÓW – innowacyjnym rozwiązaniem urządzenia Vectus™ jest opatentowana technologia Photon Recycling, która polega na ponownym wykorzystaniu wiązki światła. Skóra podczas zabiegu odbija do 80% energii, którą emituje laser. Poprzez wbudowanie w głowicy „magicznych luster” cały impuls po odbiciu trafia ponownie do skóry, zwiększając tym samym efektywność zabiegu.

  • NAJWYŻSZY POZIOM BEZPIECZEŃSTWA – jako jedyny na świecie, wyposażony jest w inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze – Skintel™. W praktyce oznacza to, że przed zabiegiem czytnik przykładany jest do skóry pacjenta w tym miejscu, z którego usuwane będzie owłosienie. Skintel™ określa poziom melaniny i na podstawie odczytu automatycznie dobiera optymalne parametry zabiegu. Indywidualne ustawienia umożliwiają zastosowanie wyższej energii, bez ryzyka poparzenia. Dzięki temu zabieg jest efektywniejszy i bardzo bezpieczny.

  • KOMFORT DLA PACJENTA – Laser Vectus™ zapewnia bardzo wysoki komfort zabiegu poprzez zastosowane w głowicy rozwiązanie Advanced Contact Cooling, które powoduje, że skóra chłodzona jest przed, w trakcie i po emisji światła. W rezultacie wyczuwalność ciepła w trakcie procedury jest minimalna, a jej komfort znacznie wzrasta.

  • KRÓTKI CZAS TRWANIA ZABIEGU – np. depilacja nóg trwa ok. 15 min zamiast 3 godz.

  • NA CAŁE ŻYCIE - jedwabiście gładka skóra – 100% satysfakcji pacjenta

  • BEZKONKURENCYJNY najwyższa jakość zabiegu za najlepszą cenę.

Vectus™ jest najszybciej pracującym systemem w swojej kategorii, posiada dwie największe na Świecie i zarazem najszybciej pracujące głowice zabiegowe z szafirową końcówką:

mniejsza głowica (12x12mm) – precyzyjna, przeznaczona jest do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc takich jak wąsik czy broda. Zastosowane w głowicy chłodzenie kontaktowe (przed, w trakcie i po emisji światła), utrzymywane przez cały czas trwania zabiegu na poziomie od 0oC do 5oC gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz sprawia, że zabieg jest bezbolesny.

  

 

większa głowica (23x38mm) – posiadająca również zaawansowany system chłodzenia, wykorzystywana jest do depilacji większych powierzchni takich jak nogi czy plecy. Zwiększona głowica zabiegowa sprawia, że czas zabiegu ulega skróceniu nawet o 80%, dla przykładu depilację całych nóg można wykonać w zaledwie 15 min.

 

Medyczny Laser Diodowy PALOMAR VECTUS™ posiada certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez Amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, honorowany na całym świecie.

Ze względu na nowoczesne diody użyte w laserze PALOMAR VECTUS™, oraz system emisji fotonów światła, laser Vectus™ stał się najnowocześniejszym, dokładnym oraz niezwykle bezpiecznym laserem depilacyjnym, wyprzedzając swoją technologią Light Sheer Duet.