Warning: A non-numeric value encountered in /home/kinekk/domains/cudownydotyk.pl/public_html/templates/as002036/includes/includes.php on line 98
Oferta - Cudowny Dotyk

Promocja miesiąca

Do końca miesiąca do zabiegu na twarz parafina na dłonie GRATIS !!!

Chcesz wiedzieć więcej lub umówić się na wizytę ? Napisz lub zadzwoń - kontakt

Szkolenia

Dlaczego właśnie Cudowny dotyk?

Współczesny zabiegany świat, tępo, życia, wciąż rosnące wymagania klientów, oraz stale rozwijająca się konkurencja w branży SPA i Wellness sprawia, że potrzeba coś więcej niż doskonały sprzęt, że nawet najdoskonalej przygotowany manager nie jest w stanie utrzymać wysokiego ruchu w Ośrodkach i Resortach SPA, jeśli obsługa nie spełnia stawianych im wymagań.

SPA - to ludzie !

Tak to obsługa  - recepcjonistki, masażyści, kosmetyczki, to one albo generują sprzedaż albo nie, to dla nich (dla ich rąk i aparycji) klient albo wróci na kolejny zabieg i zostawi u nas pieniądze, albo nie.

Prawidłowe wykonanie zabiegu to zdecydowanie za mało. Klient powie było OK, normalnie.

Ale normalnie to tak jak w większości salonów. Nasz klient ma powiedzieć było CUDOWNIE.

Wyrastamy z uznania.

Cudowny dotyk to zdecydowanie więcej niż zwykłe szkolenia, to zdecydowanie więcej niż tylko techniki masażu i chwyty.

Cudowny dotyk powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie i zainteresowanie branży kosmetycznej, oraz szeroko pojętej  odnowy biologicznej (w tym SPA i Wellness).

Powstał wyłącznie na bazie oddolnych potrzeb. Wyrósł zarówno z docenienia kunsztu pracy z ciałem jaką prezentujemy, jak i  niepowtarzalnego całokształtu wizyty. Otoczka jaką tworzymy w naszym gabinecie sprawia, że klient zwyczajnie osiada jakby właśnie znalazł ostoję dla duszy i ciała, której szukał.  Stąd już tylko krok do klienta, który rozpływając się we wspomnieniach będzie polecał nas innym klientom, i z pewnością do nas wróci.

Pierwsze szkolenia jakie przeprowadziliśmy zorganizowane zostały dla masażystów i kosmetyczek, którzy nas znają, korzystali z usług wielu specjalistów w tym również naszej. To właśnie oni wyrazili chęć pracy w podobny sposób do naszego. To oni pierwsi zapytali "jak wy to robicie".

BUDZIMY ŚWIADOMOŚĆ

Współczesny system edukacji nie uczy podejścia do klienta, nie uczy jak wczuć się w jego potrzeby, nie uczy nawet tego jak osobowość samego terapeuty wpłynie na klimat wizyty i samopoczucie klienta. Tak naprawdę poza podstawami teorii i kilkoma podstawowymi technikami lub zabiegami szkoły nie uczą niczego więcej.

Cudowny dotyk to nie tylko szkolenia - to esencja  pracy terapeuty, dzięki której, każda osoba która kończy szkolenie wie więcej, widzi więcej, czuje więcej.

NASZE DOŚWIADCZENIE W PIGUŁCE

Blisko 10 lat doświadczenia własnego w pracy masażysty i terapeuty, wiele seminariów rozwoju osobistego, warsztatów pracy z ciałem,  z emocjonalnością własną i pacjenta (klienta), pozwala na podejście, które prezentuje garstka specjalistów w Polsce. To ta wiedza, płynąca z doświadczenia, jak i mądrość ciała nabyta w wyniku doświadczania i praktyki odróżnia nas od innych.

W procesie pracy warsztatowej dzielimy się tym wszystkim, w taki sposób aby zrozumienie przyszło jako efekt pracy warsztatowej, a nie teorii przekazanej na sucho.

Z CZEGO CZERPIE CUDOWNY DOTYK

Cudowny dotyk nie jest konkretną techniką. (Uważamy, że wszystko już zostało wymyślone).

Cudowny dotyk, to koncepcja pracy, która swoją wyjątkowość zawdzięcza całokształtowi pracy, umiejętności łączenia technik, ale przede wszystkim umiejętności odczytania emocjonalności człowieka z postawy, ruchów, gestów, mimiki itp.

Doświadczenie własne, jak i uczestniczenie w wielu wspaniałych zabiegach i rytuałach  z różnych kultur zaowocowało warsztatem, którym dzielę się z masażystami, kosmetyczkami, oraz ludźmi, dla których praca z ciałem i bliskość dotyku jest równie ważna jak dla mnie.

Swój warsztat opieramy  między innymi o techniki  z masażu klasycznego, licznych technik powięziowych, masażu lomi lomi nui, tajskiego, technik Polarity, dynamicznego masażu antycellulitowego, masażu tantrycznego, oraz wielu autorskich technik.

 Rozwój osobisty i praca z własnymi ograniczeniami przyczyniła się do zwiększenia własnej wrażliwości (głębszego odczuwania), energii, emocji, blokad i ograniczeń innych osób.

To właśnie odpowiednie rozpoznanie emocjonalności i blokad klienta pozwala na odpowiednie podejście, od samego początku.

Klient albo wróci do nas albo nie (ale decyzje o tym podejmuje często nieświadomie) odpowiadając np. no w sumie to było OK ale jakoś tak nie dla mnie, lub nie moje klimaty.

Cudowny dotyk to filozofia podejścia do klienta.

Obdaruj takim dotykiem jakim chcielibyście być obdarowani.

Technika wykonania masażu jest zaledwie punktem wyjściowym. Stanowi bramę, przez którą przechodząc masażyści, kosmetyczki stają się artystami, twórcami własnych zabiegów, wytyczają własną niepowtarzalną ścieżkę w którą zabierają klienta. Ta podróż ma sprawić, aby klient chciał ją przejść ponownie. Jednak terapeuta w kolejnym zabiegu pokaże klientowi  całkiem inne pejzaże (zafunduje mu nowe doznania) gdyż już nie uprawia rzemiosła, ale TWORZY SZTUKĘ.

My dajemy terapeutom narzędzia, wskazujemy drogę, ale nie wykonamy za nich pracy.

Artystą może stać się każdy, ale mistrzem zostanie tylko praktykujący artysta.

Makijaż

- makijaż próbny 40zł
- makijaż ślubny 80zł
- makijaż dzienny 40zł
- makijaż wieczorowy 50zł
- makijaż po zabiegu 20zł

Depilacja laserem VECTUS

       Depilacja laserowa

 

Obszar ciała 1 zabieg od:
Pachy 250zł
Linia bikini 300zł
Bikini pełne 400zł
Uda 400zł
Łydki 350zł
Pośladki 300zł
Ramiona 250zł
Przedramiona 450zł
Tors męski 450zł
Brodawki 100zł
Brzuch 300zł
Linia brzucha 150zł
Kark 250zł
Plecy 500zł
Uszy 100zł
Policzki 100zł
Baki 150zł
Wąski nad wargą górną 100zł
Broda 200zł
Szyja 200zł
Klatka piersiowa 350zł
Dłonie 150zł


Likwidacja przebarwień
 

Obszar ciała 1 zabieg od:
Pojedyncze przebarwienie 150zł
Twarz 400-600zł
Czoło 200-300zł
Policzki 200-500zł
Szyja 300-500zł
Dekold 300-600zł
Dłonie 200-300zł
Ramiona 300-600zł
Plecy 400-700zł

 

Stopy

- pedicure z malowaniem paznokci 50zł
- paznokcie hybrydowe 30zł
- paznokcie żelowe 50zł
- parafina na stopy 30zł

Dobrze wiedzieć

  • Wszystkie masaże wykonywane są na profesjonalnych oraz komfortowych stołach do masażu
  • Każdy masaż wykonywany jest przy użyciu atestowanych kosmetyków renomowanych firm
  • Wszystkie Twoje masaże zawsze odbędą się u tego samego masażysty
  • Możesz zawsze liczyć na indywidualne traktowanie

Bony upominkowe

Szukasz nietypowego i oryginalnego prezentu, który mile zaskoczy bliską Ci osobę? Myślisz o czymś praktycznym a jednocześnie wyjątkowym?

Wspaniałym upominkiem jest zaproszenie na masaż. To niepowtarzalny prezent od serca, który pozytywnie zaskoczy obdarowaną przez Ciebie osobę oraz sprawi, że wykorzysta go z przyjemnością.