Witamy w naszym gabinecie

Naszą pasją są ludzie

Uwielbiamy kontakt z ludźmi, i poznawanie nowych osobowości. Doskonale wiemy, że już rozmową i dobrym słowem niesiemy pomoc. To właśnie dla Ciebie się rozwijamy, jesteśmy wrażliwi na Twoje potrzeby i liczymy się z Twoim zdaniem.

W naszym gabinecie z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz sam wybrać odpowiadający Ci personel, umówić się na rozmowę lub od razu na zabieg.

Naszą misją ich radość i poczucie spełnienia

Wysokie wymagania sektora prywatnego stymuluje nas do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Regularnie uczestniczymy w kursach doszkalających, branżowych targach SPA i Wellness.

Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie oraz zaoferować Ci naprawdę szeroką gamę usług masażu, zabiegów na ciało, kosmetyki twarzy, stylizacji paznokci.

Gdy zmagasz się z bólem stawów lub mięśni  profesjonalnie go usuniemy i na dobre rozwiążemy problem zgodnie z najnowszymi trendami rehabilitacji.

Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, sprawdź jak elastyczne są nasze godziny pracy, zakup cudowny upominek dla bliskich na dowolną okazję, przebieraj w personelu do woli.

A to wszystko dla Ciebie, bo Twoja radość i poczucie spełnienia to nasza misja.

Od 2003 roku profesjonalnie zajmuję się masażem jako dyplomowany masażysta III stopnia, a od maja 2009 jako magister fizjoterapii.

Potrafię Ci pomóc

Gdy bolą Cię plecy i stawy, mięśnie odmawiają posłuszeństwa, puchną kończyny, dokucza bezsenność, zgaga, zawroty głowy, szumy w uszach i odczuwasz inne dolegliwości których nie potrafi zdiagnozować medycyna. Mogą one brać swój początek w zaburzeniach kręgosłupa.

Moje umiejętności i często nowatorskie podejście do pracy docenili piłkarze jednego z regionalnych klubów IV ligi piłki nożnej, z który miałem przyjemność współpracować przez kilka sezonów.

Masaż jest moją pasją i „pierwszą miłością”

 

Jak do tej pory, moja praca opierała się na prywatnej działalności. Pasja w połączeniu z kreatywnością pozwala mi podejść do masażu jak do sztuki, a nie rzemiosła.

Każdy wykonany przeze mnie masaż cechuje niepowtarzalność: dzięki umiejętności wczucia się w potrzebę klienta oraz znajomości i czerpaniu z wielu kultur i tradycji masażu.

W swojej praktyce mogę poszczycić się autorskim opracowaniem masażu gorącą czekoladą, który jako jeden z pierwszych gabinetów wprowadziłem na lokalnym rynku, a prawdopodobnie również w regionie. Moi klienci docenili mnie również za wykonanie detoksykującego masażu miodem. Wykonuję peelingi: kokosowe, kawowe, miodowe, cukrowe i inne. Gorąco polecam upominki okolicznościowe dla bliskich osób, jak również masaże dla par.

Serdecznie zapraszam, Adam Kin.

Drogi Gościu Witamy Cię serdecznie w świecie luksusu, przyjemności, zdrowia i urody.
Skoro tu trafiłeś, to prawdopodobnie pragniesz czegoś wyjątkowego dla siebie.
Pomożemy Twojemu zdrowiu, ulżymy gdy boli, damy relaks, gdy stres ogarnia ciało i umysł.
Zadbamy o urodę, gdy w pośpiechu życia brakuje czasu na codzienną pielęgnację.
Wychodząc od nas znowu poczujesz się lekko jak motyl

Kim jesteśmy

Jesteśmy pasjonatami masażu, uwielbiamy, spokój, odprężenie i relaks jaki on daje oraz poprawę jakości życia.
 

Promocje

Zapraszamy do regularnych odwiedzin naszej strony aby na bieżąco śledzić promocje i oferty specjalne dla naszych Klientów.

Produkty Spa

W naszej ofercie znajdą Państwo kosmetyki i specyfiki, które gwarantują wspaniałe samopoczucie.