Masaż aromatyczny (aromaterapia)

Naturalne dobrodziejstwa przyrody w naszym gabinecie.

Relaksacyjny wpływ masażu, poprawa witalności, zdrowia, spotęgowane zostały wpływem mieszaniny olejków aromaterapeutycznych. Przynoszą one niezapomniane doznania dla zmysłów, jak również wymierne korzyści zdrowotne w dolegliwościach zarówno natury psychoemocjonalnej, jak i fizycznej. 

Dlaczego jest to masaż dla Ciebie?

Ponieważ tak naprawdę każdy z nas we współczesnym świecie dąży do jedności z naturą, do obcowania z przyrodą czując intuicyjnie, jak wiele korzyści może ona dać człowiekowi.

Zapachy to nie tylko przyjemność płynąca z narządu węchu, ale przede wszystkim cała gama naturalnych związków roślinnych uwalniających się w formie lotnej i mających dobroczynne dla organizmu działanie (w zależności od zastosowanej mieszanki)

Jakie są efekty? Jak się poczujesz?

W zależności od kompozycji zapachowej możesz liczyć na:

  • Rześkość i świeżość (gdy dokuczała ospałość i przemęczenie).
  • Uśmierzenie bólów głowy (gdy dolegliwość to migreny
  • Lekkość oddechu i drożność nosa (przy nieżytach górnych dróg oddechowych).
  • Mieszaniny wpływają również kojąco (i mogą być stosowane wspomagająco) w przypadku terapii apatii, depresji, nerwic, nadciśnieniu i niedociśnieniu.
  • A ponadto lekkość i rozluźnienie mięśni

Brzmi zachęcająco ?  Jeśli tak to zapraszam już teraz do umówienia się.

Uwagi dodatkowe:

 

Czas trwania masażu w zależności od potrzeb 30-60 min

Osoby korzystające z takiego zabiegu koniecznie powinny się wcześniej skontaktować z terapeutą w celu sporządzenia indywidualnego profilu zdrowotnego, co pozwoli na właściwe dobranie olejków.

Istnieje możliwość zastosowania uniwersalnego zestawu zapachów (przyjemnego dla zmysłów i relaksu, a zarazem neutralnego dla organizmu).