OrganicSeries

MAKSIMUM EFEKTÓW, MINIMUM OZDOBNIKÓW

Kosmetyki OrganicSeries zawdzięczają swoje wzmocnione działanie maksymalnemu udziałowi składników aktywnych. Dlatego w ich składzie nie znajdziesz perfum i „upiększaczy”, które mogą znacznie zmniejszać aktywne działanie produktów. Aż 98% kosmetyków OrganicSeries bazuje na hydrolatach, a nie wodzie: aby bez problemu współdziałać ze skórą i przynosić jej spektakularne efekty.

DOPASOWANE DO KAŻDEJ NATURY

Skóra jest bezpośrednim odzwierciedleniem organizmu – a kosmetyki OrganicSeries są starannie dopasowane do indywidualnych cech każdej skóry. Dzięki temu możemy komponować zestawy kosmetyków idealnie odpowiadające na potrzeby Klientek.

ORGANICZNIE NAJLEPSZE KOSMETYKI 

OrganicSeries to na rynku marka kosmetyków pielęgnacyjnych, które bazują na organicznych składnikach. Czerpie zarówno z najnowszych laboratoryjnych odkryć poprzedzonych długotrwałymi badaniami, jak też z tradycyjnych receptur znanych ludziom już od starożytności. Składniki każdego kosmetyku zostały harmonijnie skomponowane w taki sposób, aby idealnie dopasować się do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.

NATURALNIE PIĘKNA SKÓRA 

Korzystając z pielęgnacji z użyciem OrganicSeries przekonasz się, że skóra może być Twoim największym naturalnym sprzymierzeńcem. Przy odpowiedniej, troskliwej i profesjonalnej pielęgnacji przestanie być ona bowiem barierą do pokonania. To dzięki użyciu naturalnych i organicznych składników bez trudu dopasujesz każdą metodę kuracji do potrzeb skóry.

SKUTECZNOŚĆ MAMY W NATURZE 

Opatentowane, sprawdzone na drodze wieloletnich badań laboratoryjnych receptury to podstawa marki OrganicSeries. W tworzeniu coraz lepszych, naturalnych kosmetyków inspirują nas rezultaty: widzialne i trwałe efekty, które są stale potwierdzane przez profesjonalne kosmetyczki i ich zadowolone pacjentki.

Dla klientów, którzy pragną zachować tą jakość na codzień posiadamy w sprzedaży serię ORGANIC do pielęgnacji domowej.