O nas

Nasze produkty i sprzęt

Laser Palomar Vectus

VECTUS™ to medyczny laser diodowy. Służy do trwałego usuwania owłosienia oraz przebarwień. Badania potwierdziły, że jest aktualnie najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem do depilacji laserowej na świecie. Wykorzystano w nim wiele nowatorskich rozwiązań decydujących o wyjątkowej skuteczności urządzenia oraz komforcie i  bezpieczeństwie pacjenta.

Więcej

 

Bandi - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała

BANDI Cosmetics jest polskim producentem kosmetyków profesjonalnych marki BANDI przeznaczonych dla salonów kosmetycznych i ośrodków SPA.
Więcej

OrganicSeries - naturalne kosmetyki nie zawierające parabenów, sztucznych konserwantów, barwników i zapachów

 Kosmetyki OrganicSeries zawdzięczają swoje wzmocnione działanie maksymalnemu udziałowi składników aktywnych. Dlatego w ich składzie nie znajdziesz perfum i „upiększaczy”, które mogą znacznie zmniejszać aktywne działanie produktów. Aż 98% kosmetyków OrganicSeries bazuje na hydrolatach, a nie wodzie: aby bez problemu współdziałać ze skórą i przynosić jej spektakularne efekty.

Więcej

Nasz personel

Adam Kin

Jestem  magistrem fizjoterapii. Moją pasją jest masaż. Uwielbiam, spokój, odprężenie i relaks jaki on daje oraz poprawę jakości życia (gdy jest stosowany regularnie).

Zauważając ogromny wpływ psychiki i myśli na samopoczucie, bóle w ciele oraz  jakość życia zacząłem poszukiwać metody pracy z człowiekiem JAKO CAŁOŚCIĄ A NIE TYLKO SYSTEMEM BIOCHANICZNYM (człowiek to nie maszyna - CZŁOWIEK TO ISTOTA CZUJĄCA)

Więcej

Magdalena Kłosok

Kosmetyka i masaże